Warsztaty fotograficzneCzego nauczysz się w trakcie warsztatów?

IMG_9870

 Dowiesz się jak wykorzystać swój sprzęt fotograficzny w 100%. Poznasz wszystkie triki, które sprawiają, że zdjęcia wychodzą dużo lepsze!

Nauczysz się jak ustawiać swoich modeli i jak z nimi rozmawiać, aby polecali Cię dalej

Zdobędziesz wiedzę na temat reklamy i prowadzenia social mediów, w taki sposób, aby się wyróżnić z tłumu i pokonać algorytmy

 Otrzymasz porady, które pozwolą Ci robić jeszcze lepsze ujęcia, tak aby nie robić tego co “wszyscy”

 Uzyskasz odpowiedź na wszystkie swoje pytania, nawet te najtrudniejsze

Nabierzesz pewności siebie i obycia z aparatem oraz modelami

 Otrzymasz ode mnie gotowe umowy do podpisywania z klientami, otrzymasz presety do obróbki zdjęć i znacznie więcej!

Jak wygląda dzień warsztatów fotograficznych?

 


Odbiorę Cię z dworca, lotniska lub przystanku autobusowego. Warsztaty trwają do 6 godzin i prowadzę je wyłącznie na terenie Trójmiasta! Możesz przyjechać z drugą osobą i podzielić się z nią płatnością na pół. Maksymalnie we dwie osoby możecie być.

Zapytam Cię o Twoje doświadczenia z robieniem zdjęć, o Twój sprzęt fotograficzny. Chcę, aby każdy mógł wyciągnąć z warsztatów jak najwięcej przydatnej wiedzy, dlatego dopasuję materiał do Twoich dotychczasowych umiejętności!

Czas na zdjęcia! Nauczę Cię jak rozmawiać z modelką lub modelami, jak ustawiać aparat zależnie od warunków, jak kadrować, aby się wyróżnić na tle innych fotografów.

Po zdjęciach, trzeba omówić ich obróbkę! Podzielę się z Tobą moimi trikami w obróbce, które sprawiają, że nie zajmuje mi ona dużo czasu i wyciągam ze swoich zdjęć wszystko, co najlepsze! Łatwa i szybka obróbka zdjęć, dosłownie w dwie minutki i gotowe!

Kiedy umiesz już zrobić dobre zdjęcia, obrobić je, musisz poznać tajniki marketingu, dzięki którym rozwiniesz swoje social media i zdobędziesz więcej klientów! Zdradzę Ci sposoby, które sprawdziły się u mnie i przestrzegę przed tymi, które nie przynoszą oczekiwanych efektów. Opowiem Ci również jakie fuck up’y zaliczyłem w kontaktach z klientami. Sporo się nauczysz na moich błędach! 

Koszt warsztatów: 2500 zł brutto / wystawiam FV

Wolne terminy w sezonie 2024 już tylko w: październiku, listopadzie i grudniu. 

Sezon letni całkowicie zajęty. 

W październiku możliwe są warsztaty + praktyka z sesją plenerową: ślubną, dla pary, kobieca lub z baletnicą. Natomiast od listopada tylko warsztaty + praktyka z sesji kobiecej w apartamencie.

 

Dodatkowe info: 

Pamiętaj, że w okresie listopad-marzec, praktyka na warsztatach jest możliwa tylko z sesji kobiecej w apartamentach. Od kwietnia do października możliwe są zarówno apartamenty, jak i plenery. Uzależnione jest to od warunków pogodowych, dlatego plenery robimy tylko, kiedy jest już zielono za oknem tj. kwiecień-październik.

Warsztaty są indywidualne, a więc prowadzę je tylko z Tobą. Skupiam się i poświęcam czas Tobie. Ewentualnie jeśli przyjedziesz z drugą osobą, to pomagam Wam razem, ale dwie osoby to max. Dzięki temu jest lepsza nauka i pełne skupienie!

Masz pytania? Pisz śmiało tutaj lub na ig: www.instagram.com/mateusz_strelau

 

 

Chcesz umówić się na warsztaty?
Napisz do mnie!Dla kogo są warsztaty fotograficzne?

Dla początkujących fotografów z pasją, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z robieniem zdjęć i mają problemy z ustawianiem aparatu. Biorąc udział w warsztatach z łatwością nauczysz się dobierać ustawienia do każdych warunków.

Dla pasjonatów fotografii, którzy chcą, aby zdjęcia w albumie i na Instagramie miały lepszą jakość. Biorąc udział w warsztatach nauczysz się jak pracować z ustawieniami aparatu, aby móc zrobić ostre i doskonałe zdjęcia nawet samemu sobie.

Dla fotografów, którzy rozpoczęli pracę w zawodzie, ale nie wiedzą jak pozyskać większą ilość klientów. Biorąc udział w warsztatach dowiesz się jak tworzyć angażujące treści w internecie, a także prowadzić profile w social mediach, aby dotrzeć do potencjalnych klientów.

Dla fotografów, którzy chcą poszerzyć swoje usługi o kolejny aspekt i nauczyć się rozmawiać ze swoimi klientami bez stresu. Biorąc udział w warsztatach dowiesz się na co zwracać uwagę podczas pracy z klientami, aby z chęcią
polecali Cię
dalej.

Poznaj opinie osób, które wzięły udział w warsztatach!Czego nauczysz się w trakcie warsztatów?

Shopping Cart