Warsztaty fotograficzne

 

Czego nauczysz się w trakcie warsztatów?

 Dowiesz się jak wykorzystać swój sprzęt fotograficzny w 100%.
Poznasz wszystkie triki, które sprawiają, że zdjęcia wychodzą dużo lepsze!

 Nauczysz się jak ustawiać swoich modeli i jak z nimi rozmawiać, aby polecali Cię dalej

 Zdobędziesz wiedzę na temat reklamy i prowadzenia social mediów, 
w taki sposób, aby się wyróżnić z tłumu 

 Otrzymasz porady, które pozwolą Ci robić jeszcze lepsze ujęcia 

 Uzyskasz odpowiedź na wszystkie swoje pytania, nawet te najtrudniejsze

 Nabierzesz pewności siebie i obycia z aparatem oraz modelami 

Jak wygląda dzień warsztatów fotograficznych?Odbiorę Cię z dworca, lotniska lub przystanku autobusowego. Warsztaty trwają do 6 godzin i prowadzę wyłącznie na terenie Trójmiasta!

Zapytam Cię o Twoje doświadczenia z robieniem zdjęć, o Twój sprzęt fotograficzny. Chcę, aby każdy mógł wyciągnąć z warsztatów jak najwięcej przydatnej wiedzy, dlatego dopasuję materiał do Twoich dotychczasowych umiejętności!

Czas na zdjęcia! Nauczę Cię jak rozmawiać z modelką lub modelami, jak ustawiać aparat zależnie od warunków, jak kadrować, aby się wyróżnić na tle innych fotografów.

Po zdjęciach, trzeba omówić ich obróbkę! Podzielę się z Tobą moimi trikami w obróbce, które sprawiają, że nie zajmuje mi ona dużo czasu i wyciągam ze swoich zdjęć wszystko, co najlepsze!

Kiedy umiesz już zrobić dobre zdjęcia, obrobić je, musisz poznać tajniki marketingu, dzięki którym rozwiniesz swoje social media i zdobędziesz więcej klientów! Zdradzę Ci sposoby, które sprawdziły się u mnie i przestrzegę przed tymi, które nie przynoszą oczekiwanych efektów. Opowiem Ci również jakie fuck up’y zaliczyłem w kontaktach z klientami. Sporo się nauczysz na moich błędach 😛

Koszt warsztatów: 2500 zł / wystawiam FV

ZAPISY MOŻLIWE TYLKO NA LISTOPAD i GRUDZIEŃ 2023! 

TRWAJĄ JUŻ ZAPISY NA SEZON 2024. 

Pamiętaj, w okresie listopad-marzec, praktyka na warsztatach jest możliwa tylko z sesji kobiecej lub dla par w apartamentach. Od kwietnia do października możliwe są plenery i każdy rodzaj sesji 🙂

 

 

Chcesz wziąć udział w indywidualnych
warsztatach fotograficznych? 
Wypełnij formularz i zapisz się już teraz!


Dla kogo są warsztaty fotograficzne?

Dla początkujących fotografów z pasją, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z robieniem zdjęć i mają problemy z ustawianiem aparatu. Biorąc udział w warsztatach z łatwością nauczysz się dobierać ustawienia do każdych warunków.

Dla pasjonatów fotografii, którzy chcą, aby zdjęcia w albumie i na Instagramie miały lepszą jakość. Biorąc udział w warsztatach nauczysz się jak pracować z ustawieniami aparatu, aby móc zrobić ostre i doskonałe zdjęcia nawet samemu sobie.

Dla fotografów, którzy rozpoczęli pracę w zawodzie, ale nie wiedzą jak pozyskać większą ilość klientów. Biorąc udział w warsztatach dowiesz się jak tworzyć angażujące treści w internecie, a także prowadzić profile w social mediach, aby dotrzeć do potencjalnych klientów.

Dla fotografów, którzy chcą poszerzyć swoje usługi o kolejny aspekt i nauczyć się rozmawiać ze swoimi klientami bez stresu. Biorąc udział w warsztatach dowiesz się na co zwracać uwagę podczas pracy z klientami, aby z chęcią
polecali Cię
dalej.

Poznaj opinie osób, które wzięły udział w warsztatach!

Shopping Cart